poniedziałek, 20 czerwca 2016

20 czerwca

Myśl przewodnia AA

Powinieneś być gotów nieść posłanie AA, gdy zajdzie taka potrzeba. Żyj dla jakiegoś celu Większego niż ty sam. Co dzień znajdzie się coś do zrobienia. Dzięki pracy nad Programem masz w sobie mnóstwo siły, doświadczenia i nadziei. Podążaj za wzniosłym marzeniem, które nada twemu życiu właściwy kierunek – obierz cel, który każdy kolejny dzień uczyni znaczącym i wyjątkowym. Nie prześlizguj się przez życie byle jak. Codziennie wyznacz sobie jakiś cel i niech nie dotyczy on wyłącznie twojej własnej osoby.
Pytanie

Co jest dzisiaj moim celem?

Medytacja

Widząc Boga oczyma duszy przepełnionej wiarą, sprawiamy, że Moc Boża może przejawić się w świecie materialnym.
Bóg nie jest w stanie działać, gdy rządzi nami zwątpienie.
W odpowiedzi zaś na wiarę może On w nas dokonać cudownych przeobrażeń. Wszystkie największe cuda dotyczą sfery osobowości; wszystkie są też owocem wiary w niezawodną potęgę Siły Wyższej. Moc Boża zadziała wtedy, gdy ją do siebie dopuścimy – do tego zaś trzeba wiary. Choć Boga możemy zobaczyć jedynie oczyma duszy, ten rodzaj postrzegania wywołuje niewyobrażalne wręcz zmiany w naszym życiu.

Modlitwa

Modlę się, abym postrzegał Boga za pomocą mojej wiary, albowiem tego rodzaju widzenie spowoduje pożądane zmiany w mojej osobowości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz